Zarejestruj się w systemie ostrzegania przed zjawiskami.

nick *:
email *:
hasło (6+ znaków) *:
powtórz hasło *:
numer GG
Powiadomienie o zagrożeniu:
deszcz i burze burze
Powiadamiaj przy użyciu:
narazie nie powiadamiaj gg email
UWAGA! Po rejestracji powiadomienia nie są automatycznie aktywne. Aby włączyć powiadomienia po rejestracji musisz je aktywować w opcjach swojego konta (MOJE KONTO z głównego menu).
Twoje współrzędne * - kliknij na mapie lub wciśnij przycisk GPS w prawym górnym rogu mapy:

*N *E
 
Twoja strona www:
Regulamin:
  1. Korzystanie ze strony jest całkowicie darmowe.
  2. Strona antistorm.eu w zadanych odstępach czasowych przelicza bieżące dostępne dane dotyczące wyładowań i opadów oraz wizualizuje je postaci mapy. Skrypt stara się przewidzieć prawdopodobieństwo przemieszczania się zjawisk bazując na algorytmach zmodyfikowanego przepływu optycznego. Dane służą do powiadamiania indywidualnych użytkowników o zagrożeniach burzowych przy pomocy gcm i gg.
  3. Usługa nie gwarantuje ciągłości powiadamiania i niezawodności. Dane dostępne dla usługi pochodzą ze stron zewnętrznych.
  4. Wyłączenie odpowiedzialności : właściciel i twórca strony nie odpowiada za wszelkie szkody wynikłe z używania usługi powiadamiania o zjawiskach.
  5. Użytkownik rejestrując się w usłudze powiadamiania przez GG godzi się na wysyłanie informacji handlowej od twórcy strony i dostawcy usługi GGbota - serwisu GG. Nie dotyczy to powiadamiania przez email i Android.
  6. Strona przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do powiadomień.
 +
 -
gps